Share

Ayvalık Tadilat

Ayvalık Tadilat

DGC Mimarlık, Ayvalık’ta inşaat sektöründe öncü olan, inşaat ile ilgili tamirat, tadilat, restorasyon, dekorasyon ve sıfırdan yeni bir bina inşa etmek gibi inşaat sektörü ile ilgili her türlü talebinize yanıt veren profesyonel, yenilikçi ve vizyon sahibi bir firmadır.

Sizinler için Ayvalık, Cunda (Alibey) Adası, Sarımsaklı, küçükköy, Gömeç kısacası körfezde yaptırmak istediğiniz inşaatınız ile ilgili taleplerinizi değerlendirdikten sonra; DGC Mimarlık size ergonomik çözüm yolları sunan genç ve dinamik ekibiyle birlikte yüzde yüz müşteri memnuniyeti garantisi vermektedir. Tasarım ile ergonominin harmanlandığı tarzı ile DGC Mimarlık Ayvalık inşaat sektöründe güvenilir bir marka olmaktan mutluluk duymaktadır.

Ayvalık, Cunda (Alibey) Adası, Küçükköy genel mimari yapısını değerlendirdiğimizde karşılaştığımız 100-150 yıllık Roma ve Helen yapı izlerini taşıyan Ayvalık evleri bulunduğunu görmekteyiz ve bu Ayvalık Evleri Anıtlar Kurulu tarafından koruma altına alınmıştır. Dolayısıyla da yapılarda yapmak istediğiniz her türlü tadilat, restore işlemleri için bazı prosedüre bağlı kalmaktasınız. Bu noktada tüm prosedüre hâkim, birçok farklı yapıda başarılı bir şekilde restorasyon işlemini tamamlamış olan DGC Mimarlık her daim sizin profesyonel bir çözüm ortağınızdır.

İstediğiniz anahtar teslimi yeni bir yapı da olabilir tabi ki. DGC Mimarlık olarak sizin bu taleplerinize de cevap vermekteyiz. Hayal ettiğiniz yapıyı, arzu ettiğiniz her detayını göz önünde bulundurarak projenizi hazırlıyor, hazırlanan projenin sunumunu yapıyoruz. Tüm detaylarda mutabık kaldıktan ve size projeyi onayladıktan sonra da anahtar teslimi yapı olmak üzere projeye başlıyoruz ve teslim için verilen tarihte de yapınızın teslimi gerçekleştirilmektedir.

Siler dilerseniz var olan yapınız ile ilgili birtakım değişiklikler de isteyebilirsiniz ancak inşaat işleri gözünüzde büyüyor olabilir ve tam da bu noktada Ayvalık’taki çözüm ortağınız DGC Mimarlık imdadınıza yetişmektedir. Ayvalık, Cunda (Alibey) Adası, Sarımsaklı, küçükköy, Gömeç kısacası körfezde Öncelikle tadilat ile ilgili taleplerinizi dinliyor, istediğiniz tadilat işlemlerinin uygunluğunu tespit edebilmek için yerinde keşif yapıyoruz. Keşiften sonra da ki adımda istediğiniz tadilat işlemlerini projelendirip, size projeyi sunuyoruz. Sizin projeyi onaylamanızın ardından da tadilat için inşaat işlerini başlatıyoruz ve vermiş olduğumuz süre içinde de inşaatı tamamlıyoruz.

Yaptığımız işlerin bir kısmını görebilmeniz için sizleri Projelerim sayfamıza bekliyoruz. Daha fazla detaylı bilgi için lütfen iletişim sayfamızdan bizlere ulaşın.