Share

Ayvalık İnşaat

Ayvalık İnşaat

Ayvalık İnşaat Hizmetleri

 

       DGC Mimarlık, inşaat alanında da verdiği hizmetler ile estetik, sanatsallık ve ergonomi çerçevesinde hizmet vermeye devam etmektedir. Tamamen yeniden inşa ettiği yapılara tesisattan, tasarıma kadar birçok konuda hizmetleri ile bir bütünlük çerçevesinde Ayvalık ve Cunda Adasında önemli örnekleri bünyesinde barındırmaktadır.

 

    Özellikle konut yapıları konusunda deneyimli inşaat mühendisi ve mimarlarımızın kontrolünde çalışan inşaat ekiplerimiz, disiplinli ve düzenli çalışmalarıyla iş programında belirlenen süreler içerisinde, taahhüt ettiğimiz işleri standartlara ve projelerine uygun en son inşaat teknikleri kullanılarak yapmaktadırlar.

 

    Yapılacak işin büyüklüğüne ve teknik özelliklerine uygun her türlü inşaat malzemesi, ekipman ve iş gücü, işin gecikme olmaksızın sürdürülmesi için şantiyeye ulaştırılmaktadır. Şantiye yerleşimimiz iş güvenliği ve işçi sağlığına uygun şartlarda hazırlanıp çalışanların yaşam ve çalışma şartları güvence altına alınmaktadır.

 

    Çalışmalarımız esnasında çevre ile ilgili şartlar kontrol edilip, gerekli önlemler alınarak çevre düzeninin yapılan işten olumsuz etkilenmemesine maksimum özen gösterilmektedir. Yükleniciliğini üstlendiğimiz inşaat işlerine ait mimari ve statik projeler tarafımızdan ücretsiz olarak yapılmaktadır. Bu da inşaat yatırım maliyetlerinde ciddi bir tasarruf sağlamaktadır.

 

    Uluslararası standartta gerçekleştirdiği projelerle, Ayvalık ve Körfez Bölgesinin yüzünü ağartan firmalardan biridir. Bugüne kadar birçok kurum ve kuruluşa başarıyla inşaat ve altyapı çalışmaları yapmıştır. Geride bıraktığı yıllara karşın her zaman genç olmayı bilen, dinamizmini bu deneyimler birleştiren, dünyadaki tüm teknolojik gelişmeleri yakından izleyerek bünyesinde uygulayan ve yıllardır kendisini aşmayı ilke edinen DGC Mimarlık, değişen ve hızla küçülen dünyada kendisi sürekli yeni fırsatlar yaratmaktadır. Yıllardır ülkemizde sürdürdüğü itibarını dışa açılarak pekiştirmektedir.

 

    DGC Mimarlık, uluslararası standarttaki yeni atılımlarıyla, artık globalleşen bir dünyada yerini almaya hazır! Koşullar ne olursa olsun sürekli katma değer üretebilen ve yatırımlarını çok planlı yapan DGC Mimarlık, günden güne büyüyen yapısı ile ileride daha büyük projelere imza atmayı hedeflemektedir.

 

Hizmet Alanlarımız;

·       Villa

·       Çok katlı konut, iş merkezi

·       Sanayi tesisi

·       Site

·       Özel mekanlar; restoran, cafe, bar, butik, otel, mağaza, spor salonu

·       Cephe, iç mimari-teknik proje uygulamaları

·       İç mimari tasarımlar ve dekorasyon uygulamaları

·       Peyzaj

·       Isı, havalandırma, yalıtım, sıhhi tesisat, mekanik tesisat, elektrik tesisat, yangın uyarı ve söndürme sistemleri, güvenlik sistemleri, harçlı imalat proje ve uygulamaları